Pagrindinis

2016 m.

Spalis

7-9 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16) seminaras „Rezonanso mokykla. Laimė ir vertybių sistema. Kūno šventyklos atstatymas, vedančioji Ksenija Bespalova (Sankt Peterburg), psichoterapeutė, autorinės Vitalij Bogdanovič mokyklos “Себе и людям” trenerė, kelių knygų autorė

Mūsų kūnas – unikalus objektas. Daiktas ir procesas tuo pačiu metu, dvasios ir sielos apvalkalas, mūsų nuolatinių rūpesčių ir nepasitenkinimo objektas, subtilus sąveikos su pasauliu ir kitais žmonėmis instrumentas. Sukurtas «pagal Dievo  paveikslą ir panašumą į jį», ir beveik nepritaikytas gyventi laukinėje gamtoje. Mes manome, jog jo galimybės neribotos ir patys nesigailėdami jį eksplotuojame. Tai jį mylime, jam pataikaujame, tai nekenčiame, sulygindami su kalėjimo kamera, bei svajodami jo atsikratyti.

Kūnas unikalus ir pagal jame užrašytą informaciją. Jame išlieka neatidirbti stresai: sielvartas, baimės, džiaugsmai. Beje ne tik mūsų pačių, bet ir protėvių. Pradėjus tyrinėti, regis priešais tave – Visata. Tik kad ta visata ryškiai iškreipta.  Sukurtas laimei ir džiaugsmui, mūsų kūne patalpinta tiek daug  informacinių pažeidimų, jog stebiesi jo atsparumo galimybėmis.

Biblijoje sakoma, jog kūnas – šventovė, t.y. erdvė, vieta, kuriame išreikšta Dievo esybė. Kuriant kūną, numatyta, jog jame bus Dievo buveinė. Šventoji Dvasia įpusta jį kuriant ten gyvens ir bus neatsiejamai susijusi su žmogaus asmenybe kūne. Tik  bėda, kūno šventovė pažeista, išniekinta. Žmogus nutraukė savo sąsajas su Dievu, nusisuko nuo jo. Nuo to laiko kūno informacinė edrvė, švari,  džiaugsminga – rami, užpildoma baimėmis, sielvartu, nusivylimu, o kartais ir neapykanta.

Grįžti į prarastą Rojų neįmanoma, bet atverti kūne gyvą erdvę, išvalyti ryšį su dar esančia švara ir džiaugsmu įmanoma. Tuomet, padėti, išplėti šią erdvę, užsiimti šventovės atstatymu.

Kaina 135 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;

 

22-23 d. Vilniuje, viešbutyje “Corner Hotel” (Ševčenkos g.16) vyksiantį seminarą Čžungun Bao gydomasis cigunas. II pakopa“ , vedantysis Andrej Normuchamedov (Rusija, Maskva), ciguno mokyklos Čžungun Bao instruktorius (meistras Čžan Penfei), Taekvondo tarptautinės kategorijos instruktorius (ITF) juodas diržas 5 danas

Žmonėms, užsiimantiems kūno praktikomis, labai dažnai kyla klausimai: kaip atsistatyti po masažų bei kitų procedūrų, iš kur imti energiją, kodėl turiu mažai klientų, kaip išvystyti ypatingas savybes, susijusias su diagnostika bei aiškiaregyste ir t.t. Norint, į kylančius klausimus, atsakymų, siūlome Čžungun bao ciguno praktikas. Cigunas – tai energijos išvystymo menas, ypač sveikatai, vidinės energijos didinimui bei sąmonės treniravimui. Energija Ci, apie kurią eina kalba, tai ne įkvepiamas ar iškvepiamas oras, o energija – viena iš „minties“ rūšiu, kuri turi savybę patekti į bet kuriuos materialius kūnus ir juose kauptis. Paprastai žmonės gauna energija Ci iš oro bei maisto, bet su amžiumi ar dar dėl kokių tai priežasčių mūsų gyvybinės energijos kiekis mažėja. Mes pradedame sirgti, senti, gyvenimas gali tapti sunkus, be džiaugsmo.

Apie Čžungun ciguno mokyklą

Šiuolaikinę Čžungun ciguno mokykla įkurta 1987 metais, jos kūrėjas kinų meistras Čžan Hunbao. Mokyklos pilnas pavadinimas Čžunhua Janšen Ičžugun, tai verčiant iš kinų kalbos reiškia “kinų cigunas puoselėjantis gyvenimą ir didinantis intelektualinius gebėjimus” arba sutrumpintai Čžungun. mokyklos ypatumas tame, jog joje sujungtos senovės tradicijos ir šiuolaikiniu mokslu pagrįsta teorija bei praktika. O svarbiausia, jog čžungun atspindi kinų nacijai būdingą mąstymą ir situacijų sprendimo būdus.

Mokykla apėmė daugelio ciguno meistrų kartų patirtį ir susijusi su daugeliu ciguno krypčių. Joje galima pastebėti daugelio dabar populiarių metodikų elementų. Užsiimant Čžungun praktika galima gyventi natūralų gyvenimą ir nereikalauja iš užsiėminėjančio dirbtinų apribojimų. Dėka šių ir kitų ypatumų mokykla plačiai išgarsėjo Kinijoje, o 1988 metais jos įkūrėjas pripažintas žymiausiu ciguno meistru. Šios mokyklos meistras Čžan Penfei 2003 metais išrinktas Pasaulio kinų asociacijos garbės pirmininku.

Kaina  185 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;