Pagrindinis

2017 m. 

Vasaris

25-26 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16), seminaras „Kūno psichoterapija. Veido ir viso kūno energetinė kosmetologija. Plastika, patempimai, figūros korekcija. (remiantis E.Zujev autorine masažo metodika BEST)vedančioji  Olga Nefedova (Rusija, Maskva) psichologė, liaudies medicinos magistrė, A.Ogulov visceralinės terapijos centro „Предтеча“ dėstytoja, reinkarnologė.

Į bazinę programą įeina:

Pagrindiniai metodai, relaksacijos ir limfodrenažo principo naudojimas. Darbas su kūnu, krūtine (dydžio korekcija), galūnėmis (šlaunų korekcija, nupjovimai), galva (smakras, veido ovalas, kaklas).

Kaina 175 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;

Kovas

17-19 d.  Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16), seminaras „Rezonanso mokykla. Geležies amžiaus palikimas“, vedančioji  Ksenija Bespalova (Rusija, Sankt Peterburg) psichoterapeutė, autorinės Vitalij Bogdanovič mokyklos “Себе и людям” trenerė, kelių knygų autorė. 

Mūsų artimiausi protėviai: tėvai, seneliai, proseneliai gyveno sunkiais laikais. Jų gyvenime buvo karai, revoliucijos, badas ir represijos, lageriai. Jie išgyveno ateizmo ir totalitarinio režimo periodą.

Ir pasekmėje, jie daug ką įdėjo į bendrą giminės informacinį lauką: sielvartą, nuoskaudas, baimę už save ir artimuosius, agresiją ir bejėgiškumą, neapykantą, neviltį ir net nenorą gyventi, emocines ir fizines perkrovas. Šios ir galimai kitokios sunkios būsenos, sukūrė įvairius pažeidimus giminės informaciniame lauke. Ši sunki būsena, dažniausiai, jaučiama kaip koks suspaustas negatyvo kamštis, toks „kamštis“ mums neleidžia gauti giminės palaikymo bei palaiminimo.

Seminaro užduotis – pašalinti šiuos pažeidimus, neadaptyvias nuostatas, įneštas į lauką mūsų protėvių. Atstyti susitaikymo, taikos, savitarpio supratimo ir meilės būsenas.  Korekcija atliekama rezonanso metodu.

Kaina 135 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;

25-26 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (T.Ševčenkos g.16), seminaras Osteopatija. Dubuo. Moters dubuo, vedantysis Michail Vasiljev (Rusija, Sankt Peterburg) gydytojas – infektologas, osteopatas, ШАНО osteopatijos mokyklos Ukrainoje įkūrėjas ir dėstytojas.

Kaina 175 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;