Pagrindinis

2017 m. 

Spalis

6-8 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16) seminaras „Rezonanso mokykla. Geležies amžiaus palikimas“, vedančioji Ksenija Bespalova (Sankt Peterburg), psichoterapeutė, autorinės Vitalij Bogdanovič mokyklos „Себе и людям“ trenerė, trijų knygų skirtų sveikatingumui autorėknygų bendraautorė„Все ответы на все вопросы“„Психологический календарь на 2006 г.“Išleidimo procese dar pora knygų. Aktyviai publikuojasi periodinėje spaudoje, k.a. „Альманахе практической эзотерики XXI век“  1 ir 4 leidimai, almanache„Времена года“, Baltijos pedagoginės akademijos rinkiniuose 2007-2009 metai.

Seminaro trukmė:

10.06 – nuo 17 iki 20/21 val.

10.07/08 – 10:00 – 18:00 val.

Kas tai? 

Mūsų protėviai: gyveno laikais, kuriuose vyravo karai, revoliucijos, badas ir represijos bei lageriai. Jie išgyveno ateizmo ir totalitarizmo režimo periodą. Todėl šie įvykiai atsispindi giminės informaciniame lauke kaip sielvartas, nuoskaudos, baimę už save ir artimuosius, agresija ir bejėgiškumas, neapykanta, neviltis ir net nenoras gyventi, bei emocinės ir fizinės perkrovos. Šios ir galimai kitokios sunkios būsenos, sukūrė įvairius pažeidimus informaciniame giminės lauke, todėl sunkios būsenos, dažniausiai, jaučiamos kaip koks suspaustas negatyvo kamštis, toks „kamštis“ mums neleidžia gauti giminės palaikymo ir palaiminimo savo dabartiniame gyvenime.

Kodėl verta dalyvauti?

Seminaro metu šalinsime šiuos pažeidimus, neadaptyvias nuostatas. Atstatysime susitaikymo, taikos, savitarpio supratimo ir meilės būsenas.  Korekcija atliekama rezonanso metodu.

Kaina 135 eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.

28-29 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16) seminaras „Viršutinių ir apatinių galūnių miofscialinis balansas. Mechaninės traumos formavimosi teoriniai aspektai. Laikysena ir pasturalinės sąveikos.“, vedantysis Vladimir Glamazda (Ukraina, Kijev) osteopatas – reabilitologas, psichologas, kraniosokralinis terapeutas. 

Seminaro trukmė:

10.28 – 10:00 – 17:00 val.

10.29 – 10:00 – 17:00 val.

Seminaro programa:

1.Kūno kvėpavimas, kaip pagrindinis skysčių judėjimo mechanizmas, žmogaus organizme
(pagal I.B.Levašov)
2.Galūnių miofascialinio balanso (MFB) protokolas
– MFB pečiai, dilbiai, plaštakos, šlaunys, blauzdos, čiurnos sanariai, pėdos.
3. Mechaninio pažeidimo sąvoka (trauma)
4.Jėga ar poveikis, kuris keičia judesio stovį arba kūno ramią būseną.
5.Mechaninės energijos išsaugojimo dėsnis
6.Susidūrimo dėsnis
7.Susidūrimo energijos įėjimas ir išėjimas
8.Energijos susikaupimas ir nusėdimas
9.Spaudimo ir kavitacijos pasikeitimas
10.Traumos poveikio tipai
11.Smūgio lokalizacija
12.Skirtingi smūgio tipai
13.Traumos:

-Galvos traumos
-Dubens traumos
-Krūtinės lastos traumos
-.Pilvo traumos
-Stuburo traumos
-Kojų traumos
-Rankų traumos
14.Botaginė trauma
15.Botaginės traumos pažeidimo mechanizmas
16.Botaginės traumos poveikis į pirminį kvėpavimo mechanizmą

Kaina 175 eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.

Lapkritis

18-19 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16), seminaras Osteopatija. Moters sveikata -osteopatinis priėjimas: praktika“, vedančioji Marija Milani (Baltarusija, Minsk), medicininė psichologė, osteopatė, kraniosakralinė terapeutė, hipnologė bei knygų serijos apie moters sveikatą autorė. Taip pat giluminės transformacijos metodo autorė ir moters sveikatos akademijos įkūrėja. 

Seminaro paskirtis – dėstytoja supažindins su autorine metodika gydant miomas, endometriozę, polipus, kiaušidžių cistas, nevaisingumą ir kitas moteriškas ligas, kurių negydo gydytojai. Seminaras skirtas – masažistams, kineziterapeutams ir kitiems specialistams.

Ko išmoksite?

Praktinio seminaro dalyviai igiję įgūdžius, galės greitai ir efektyviai padėti moterims turinčioms ginekologines diagnozes. Programoje bus naudojamos osteopatijos technikos, visceralinės manipuliacijos, kraniosokralinė terapija bei emocinis išlaisvinimas.

Seminaro programa:

I. Praktinis darbas su gimda
gimdos raiščių aparatas
gimdos motilumas
mažojo dubens organai (gimda, žarnynas, šlapimo pūslė)
gimdos įnervacija
dubens dugnas

II. Hormoninė sistema
epifizis
hipofizis
kiaušidės
kepenis

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.