Pagrindinis

2016 m.

Liepa

23-24 d. Vilniuje, viešbutyje “Corner Hotel” (Ševčenkos g.16), seminarasOsteopatija. Galvos kaulai, vedantysis gydytojas osteopatas Michail Vasiljev (Sankt Peterburg, Rusija)

«Galvos kaulai» seminarų seka skirta šiai temai. Labai svarbu žinoti apie žmogaus kūno sandarą, viso organizmo funkcionavimą. Viskas prasideda nuo gimdymo, kuomet kūdikio kaukolė patiria labai stiprų poveikį, pereinant gimdymo takus bei atliekant specifinę „Cezario pjūvio“ operaciją… Veido ir pakaušio kaukolės kaulai ypatingai įtakoja vaiko vystymasį bei suaugusio žmogaus bendrą savijautą. Artimiausiuose susitikimuose, peržiūrėsime kiekvieno kaukolės kaulo anatomiją atskirai, jų sąveiką bei įtaką vienas kitam, bei mokysimės technikų padedančių pašalinti esantį pažeidimą, ko dėka keisis žmogaus gyvenimo kokybė.

Kaina 175 eu

Išankstinė registracija: e.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: +37068551588;

Rugpjūtis

5-7 d. kviečiame į asmenybės ugdymo seminarą – treningą  “Rezonanso mokykla.  Giminės programų korekcija. Mano šaknys gimtojoje žemėje”  vyksiantį Kėdainių raj. Paberžės km., kunigo kapucinų vienuolio Tėvo Stanislovo būvusioje klebonijoje

Seminaro vedančioji psichoterapeutė Ksenija Bespalova (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės Vitalij Bogdanovič mokyklos “Себе и людям” trenerė, kelių knygų autorė.

Rugpiūčio 5 d. pradžia 17.00 val.

Seminaro užduotis – rezonansinė sąveika su gimtąja žeme, seminaro dalyviams bei jų protėviams. Rezonansai su etninėmis šaknimis.

Mes atstatinėsime trapius žmogaus ir landšafto ryšius ir  šalinsime iškraipymus, trukdančius šiems ryšiams egzistuoti. Žemė, kurioje mes gyvename, formuoja kiekvieno  asmenybės jėgą, atsparumą negandoms, aplinkos vertinimo galimybes, savybę džiaugsmu dalintis su kitais, it t.t.  Gamtinio landšafto, artimo mums ir protėviams, poveikis – mūsų gyvenimo pagrindas. Šiuolaikinių miestų gyventojai, šį ryšį dažniausiai praranda, pažeidžiamas bendras informacinis laukas, todėl metas visa tai atstatinėti ir taisyti.

Darbas vyks trijuose lygmenyse: fiziniame, emociniame ir informaciniame. Svarbu atstatyti harmoningą sąveiką tarp mūsų ir mus supančio pasaulio.

Spręsdami šią užduotį, mes siekiame geresnės gyvenimo kokybės sau, savo vaikams, ir gal būt savo amžininkams.

Seminaro kaina 135 eu (dvi nakvynės po 5 eu, viso 10 eu į kainą neįeina)

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: 8 685 51588;

13-14 d. Vilniuje, viešbutyje “Corner Hotel” (Ševčenkos g.16) vyksiantį seminarą Čžungun Bao gydomasis cigunas“ , vedantysis Andrej Normuchamedov (Rusija, Maskva), ciguno mokyklos Čžungun Bao instruktorius (meistras Čžan Penfei), Taekvondo tarptautinės kategorijos instruktorius (ITF) juodas diržas 5 danas

Žmonėms, užsiimantiems kūno praktikomis, labai dažnai kyla klausimai: kaip atsistatyti po masažų bei kitų procedūrų, iš kur imti energiją, kodėl turiu mažai klientų, kaip išvystyti ypatingas savybes, susijusias su diagnostika bei aiškiaregyste ir t.t. Norint, į kylančius klausimus, atsakymų, siūlome Čžungun bao ciguno praktikas. Cigunas –  energijos išvystymo menas, ypač sveikatai, vidinės energijos didinimui bei sąmonės treniravimui. Energija Ci, apie kurią eina kalba, tai ne įkvepiamas ar iškvepiamas oras, o energija – viena iš „minties“ rūšiu, kuri turi savybę patekti į bet kuriuos materialius kūnus ir juose kauptis. Paprastai žmonės gauna energija Ci iš oro bei maisto, bet su amžiumi ar dar dėl kokių tai priežasčių mūsų gyvybinės energijos kiekis mažėja. Mes pradedame sirgti, senti, gyvenimas gali tapti sunkus, be džiaugsmo.

Apie Čžungun ciguno mokyklą

Šiuolaikinę Čžungun ciguno mokykla įkurta 1987 metais, jos kūrėjas kinų meistras Čžan Hunbao. Mokyklos pilnas pavadinimas Čžunhua Janšen Ičžugun, verčiant iš kinų kalbos reiškia “kinų cigunas puoselėjantis gyvenimą ir didinantis intelektualinius gebėjimus” arba sutrumpintai Čžungun. mokyklos ypatumas tame, jog joje sujungtos senovės tradicijos ir šiuolaikiniu mokslu pagrįsta teorija bei praktika. O svarbiausia, jog čžungun atspindi kinų nacijai būdingą mąstymą ir situacijų sprendimo būdus. Mokykla apėmė daugelio ciguno meistrų kartų patirtį ir susijusi su daugeliu ciguno krypčių. Joje galima pastebėti daugelio dabar populiarių metodikų elementų. Užsiimant Čžungun praktika galima gyventi natūralų gyvenimą ir nereikalauja iš užsiėminėjančio dirbtinų apribojimų. Dėka šių ir kitų ypatumų mokykla plačiai išgarsėjo Kinijoje, o 1988 metais jos įkūrėjas pripažintas žymiausiu ciguno meistru. Šios mokyklos meistras Čžan Penfei 2003 metais išrinktas Pasaulio kinų asociacijos garbės pirmininku.

Kaina 175 eu

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com; tel.: 8 685 51588;