Pagrindinis

2017 m. 

Lapkritis

18-19 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16), seminaras Osteopatija. Moters sveikata -osteopatinis priėjimas: praktika“, vedančioji Marija Milani (Baltarusija, Minsk), medicininė psichologė, osteopatė, kraniosakralinė terapeutė, hipnologė bei knygų serijos apie moters sveikatą autorė. Taip pat giluminės transformacijos metodo autorė ir moters sveikatos akademijos įkūrėja. 

Seminaro paskirtis – dėstytoja supažindins su autorine metodika gydant miomas, endometriozę, polipus, kiaušidžių cistas, nevaisingumą ir kitas moteriškas ligas, kurių negydo gydytojai. Seminaras skirtas – masažistams, kineziterapeutams ir kitiems specialistams.

Ko išmoksite?

Praktinio seminaro dalyviai igiję įgūdžius, galės greitai ir efektyviai padėti moterims turinčioms ginekologines diagnozes. Programoje bus naudojamos osteopatijos technikos, visceralinės manipuliacijos, kraniosokralinė terapija bei emocinis išlaisvinimas.

Seminaro programa:

I. Praktinis darbas su gimda
gimdos raiščių aparatas
gimdos motilumas
mažojo dubens organai (gimda, žarnynas, šlapimo pūslė)
gimdos įnervacija
dubens dugnas

II. Hormoninė sistema
epifizis
hipofizis
kiaušidės
kepenis

Kaina: 175eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.

24-26 d. Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (Ševčenkos g.16), seminaras „Rezonanso mokykla. Vidinio resurso paieška ir jo vystymas. Darbas su giminės programa“ , vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos „Себе и людям“ įkūrėjas ir vadovas.

Šio seminaro resursas – ryšio su protėviais stiprinimas. Resursai yra skirstomi į vidinius ir išorinius. Vidinius resursus mes sugebame kontroliuoti atsakant į klausimus: koks aš? Ką aš galiu? Skirtingai nei išorinius resursus, kurie priklauso nuo žmogaus socialinės aplinkos (darbo, šeimos, draugų).

Taigi, šis seminaras yra orientuotas į ryšio su protėviais stiprinimą, vidinio resurso puoselėjimą. Padirbėjus su vidiniais resursais keičiasi ir išoriniai santykiai su aplinkiniais. Įdėjus pastangų į pokyčius mums suteikiama vidinė jėga bei yra užtikrinama mūsų stabili fizinė ir psichinė pusiausvyra.

Scenarijus – mūsų įpročiai, elgesio modeliai, reakcijos į situacijas bei nuolatos besikartojantys įvykiai (klaidos, katastrofos, tragedijos, ir t.t.)

Giminės programos scenarijus – mūsų paveldėtas suvokimas apie gyvenimą. Koks turėtų būti geras gyvenimas ir ar įmanoma gyventi gerą gyvenimą.

Seminaro paskirtis

Seminaro metu dalyviai turės galimybę suvokti savuosius resursus darbo su giminės programa metu.

Ko išmoksite?

Dalyvavimas seminare padeda suprasti nuo ko ir kaip reikia pradėti keisti save ir savo suvokimą apie supantį pasaulį. Emociniu, jutiminiu pagrindu nustatyti kaip ir kada buvo suformuotas giminės scenarijus. Jį išanalizuoti ir pakeisti norima linkme.

Seminaro programa:

– Kaip formuojasi scenarijus?

– Koks konkrečiai Jūsų scenarijus?

-Kaip jį pakeisti geriausiu būdu?

Kodėl verta dalyvauti?

Po seminaro Jūs galėsite:

– suvokimą, kad Jūs galite pakeisti savo gyvenimą

pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę

– turėti motyvacijos ir stiprius resursus judant link savo išsikeltų tikslų

pagerinti santykius artimais ir svetimais žmonėmis

– Išvengti pasikartojančių įvykių, klaidų

Kaina 145 eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.