Pažink – kad Gyventum!

Medicininis sveikatingumo cigunas

Kviečiame Jus į seminarą: „Medicininis sveikatingumo cigunas“.  

Kada?  Gruodžio 1-2 d.  Vilniuje, viešbutyje „Corner hotel“ (T. Ševčenkos g.16)

Vedančioji Larisa Belova (Rusija, Sankt Peterburg) sistemos „Medicininis Sveikatinimo Cigunas (WMQ autorius Tan Su Kong) sertifikuota instruktorė, meistro Mantek Chia „Visatos Gydomasis DAO“  sertifikuota instruktorė ir kūno psichoterapeutė.

Seminaro metu dėstytoja susipažindins su baziniais principais ir ciguno pagrindais, taip pat išmoksite sekančius kompleksus ir praktikas:

  • Kompleksas «15 žinksnių» –unikalus Meistro Tano autorinis ciguno kompleksas, susidedantis iš dinaminių ir statinių pratimų, kvėpavimo technikų ir meditacijos. Tai padeda palaikyti gerą sveikatos stovį, išugdo gebėjimą nuimti skausmą, stiprina gyvybinę jėgą ir vysto vidinę CI. Sudarytas iš senovinių praktikų elementų, tokių kaip Sklandantis Drakonas, Ba Duan Czin (Aštuoni Parči Gabalai), U Cin Si (Pekių žvėrių žaidimai), šiuolaikinių Ciguno praktikų ir pratimų sukurtų Meistro.

Kvėpavimo pratimų kompleksas puikiausiai tinka visiems nepriklausomai nuo fizinio stovio, daromas gulint: kvėpavimo įgalina daugiau pasisavinti deguonies, tai gerina kraujotaką, kuri efektyviai aprūpina krauju organus bei galūnes: valosi limfa, stiprėja imunitetas, palengvina ar net visiškai pašalina alergiją ir endokrininius susirgimus bei termoreguliacijos dėka gerėja virškinimas ir žarnyno darbas.

  • Kompleksas «Šeši gydantieji garsai» – seniausia Ciguno praktika, jai daugiau nei 5000 metų. Kinijos Sveikatos apsaugos nacionalinė taryba patvirtino ją kaip gydomają praktiką, kuri padeda išsaugoti optimalų vidaus organų stovį bei žymiai pagerina emocinę ir fizinę sveikatą;

Meditacinės technikos nuramina protą ir kūną, nuima įtampą bei stresą.

Kas yra Medicininis Cigunas? Medicininis cigunas (MC) – tai senovinis gydymo menas. Jis nuima energetinius blokus ir didina energetinį lygmenį, stiprina ir harmonizuoja CI energijos tėkmę kūne, taip įveikiamos kenksmingos tendencijos ir stiprina sveikatą be žolių, akupunktūros, masažo ir t.t. pagalbos. MC yra naudojamas daugybės fizinių ir emocinių susirgimų gydymui. Kinijoje ir kitose šalyse naudojamas kompleksiškai gydant onkologiją. MC sistema sukurta medicinos daktaro Grandmeistro Tan Su Kong yra  nuosekli ir sistemizuota metodika, jungianti savyje kvėpavimo metodus, specialius pratimus, gydomuosius garsus ir meditaciją, kad paleisti savojo išgijimo mechanizmą.

Informacija apie autorių:

Grandmeistras Tan Su Kong praktikuoja Medicininį Ciguną virš 30 metų, daugiau nei 20 šalių apmokė šimtus studentų. Yra alternatyvios medicinos ir Medicininio Ciguno mokslų daktaras, “Himalaya Institute Hospital Trust & Cancer Research Institute” konsultantas Indijoje. Savo klinikoje Kuala – Lumpur, Malaizijoje gydo pacientus su sunkiais susirgimais, tame tarpe ir onkologinius.

Kaina: 150 Eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.