Pažink – kad Gyventum!

„Rezonanso mokykla. Metų pasiekimų apibendrinimas ir kitų planavimas“

Kviečiame Jus į seminarą: „Rezonanso mokykla. Metų pasiekimų apibendrinimas ir kitų planavimas“.  

Kada?  Gruodžio 14-16 d.  Vilniuje, viešbutyje „Žemaitės hotel“ (Žemaitės g.15)

Vedantysis gydytojas – aukščiausios kategorijos psichologas Vitalij Bogdanovič (Rusija, Sankt Peterburg), autorinės mokyklos “Себе и людям” įkūrėjas ir vadovas.

-Jūs teigiate, jog žmogus gali pakelti save paėmęs už plaukų?

– Būtinai! Mąstantis žmogus tiesiog privalo kartas nuo karto tai daryti.

(Iš k/f« Tas pats Miunchauzenas»”)

Greitai baigsis šie metai, tokiam įvykiui reikia rimtai ruoštis, kadangi nuo mūsų planų priklauso sėkmingas ir pilnavertis gyvenimas sekančiais metais. Atėję Naujieji Metai – simbolinė riba, be įprastų matomų atributų, simbolizuoja galimybę sukurti šansą sekančių metų gyvenimui. Apibendrinti kas nesigavo, peržiūrėti patirtį bei nesėkmingus bandymus, padaryti išvadas, gauti patirtį ir užduoti sau kryptį tolimesniam gyvenimui.

Prieš Naujuosius Metus ateina ypatingas periodas –  perėjimas, sustojimas suvokimui, praeities peržiūrai, pastebėjimų savąjai ateičiai. Laikas apibendrinti prabėgusius metus: kas padaryta, kas ne, kodėl ir kaip, tik be savigraužos. Tai optimalus laikas darbui su savosiomis svajonėmis ir tikslais kitiems metams.

Neturint popieriaus lapo bus sunku apibendrinti praėjusių metų tikruosius rezultatus. Todėl rekomenduoja,a viską išsirašyti. Atsisėdę, prisiminkite, savo pasiekimus. Pasiekimai – tai ką pasiekėte pastangomis ir darbu. Ką įveikėte perlipdami savo vidinį pasipriešinimą. Atminkite, jog «Užskaitomos pastangos ir super pastangos»! Pasiekimai – tai ką jūs patys skaitote pasiekimais. Jei kažką užmiršote – klauskite artimųjų. Peržiūrėkite nuotraukas ar užrašus.

Šią užduotį atlikite 7-10 dienų prieš seminarą. Savotiškam «perėjimo ritualui» , iš vienų metų į kitus, reikia pasiruošti ir pažiūrėti į metus «iš šono».

Sėkmės Jums ir jėgų įgyvendinant savo užmojus. Ir laukiame seminare tolimesniam darbui.

Kaina: 150 Eur

Išankstinė registracija el.p.: zpc.vaiska@gmail.com arba tel.: +370 685 51 588.